Top sellers

Polityka prywatności

 

Dane Klienta zebrane w trakcie rejestracji i dokonywania transakcji zakupu towarów w Sklepie Internetowym, a także dane rejestrowane automatycznie podczas wizyty na naszej stronie internetowej np. adres IP, nazwa domeny, typ przegladarki, typ systemu operacyjnego, itp., podlegają pełnej ochronie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".

W żadnym wypadku nie udostępniamy zebranych danych osobowych podmiotom trzecim.Dane te są przez nas wykorzystywane do realizacji zamówienia, czy logowania do naszego systemu.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych Klientach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Państwem, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Państwa dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące ochrony prywatności, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Menu