Top sellers

WŁOSY 

per page
widok 28 - 31 z 31 szt.
 • 6,00 zł W magazynie
  Balsam do włosów farbowanych - pielęgnacyjno-ochrony  PRODUKT ZAWIERA  100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.Balsam do włosów – ochrona koloru na mlecznej serwatce z wyselekcjonowanymi syberyjskimi ziołami stworzony specjalnie do intensywnego odżywienia, regeneracji i efektywnej ochrony włosów farbowanych.
 • 6,00 zł W magazynie
  Maska do włosów super silna - wzmocnienie, stymulacja wzrostuPRODUKT ZAWIERA  100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.Maska na bazie siedmiu uzdrawiających naturalnych składników intensywnie odżywia i nawilża skórę głowy, wzmacnia korzenie i stymuluje wzrost włosów. Działa efektywnie, nie obciąża włosów, przynosi odczucie świeżości i lekkości po umyciu.
 • 6,00 zł W magazynie
  Maska do włosów ekspresowa - regeneracyjnaPRODUKT ZAWIERA  100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.Maska szybko przywraca włosom elastyczność i zdrowy blask, nawilża i tonizuje skórę głowy. Naturalne oleje i ekstrakty ziół głęboko przenikają we włosy, odżywiają i chronią przed utratą wilgoci i wpływem negatywnych czynników otaczającego środowiska.
 • 6,00 zł W magazynie
  Maska do włosów momentalna - blask i elastyczność  PRODUKT ZAWIERA  100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.Dzięki uzdrawiającym właściwościom syberyjskich ziół maska momentalnie przywraca włosom naturalny blask i elastyczność. Intensywnie odżywia, przywraca włosom miękkość już po pierwszym zastosowaniu.
widok 28 - 31 z 31 szt.

Menu