Top sellers

WŁOSY 

per page
widok 19 - 27 z 31 szt.
 • 6,00 zł W magazynie
  Balsam do włosów farbowanych - pielęgnacyjno-ochrony  PRODUKT ZAWIERA  100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.Balsam do włosów – ochrona koloru na mlecznej serwatce z wyselekcjonowanymi syberyjskimi ziołami stworzony specjalnie do intensywnego odżywienia, regeneracji i efektywnej ochrony włosów farbowanych.
 • 6,00 zł W magazynie
  Maska do włosów momentalna - blask i elastyczność  PRODUKT ZAWIERA  100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.Dzięki uzdrawiającym właściwościom syberyjskich ziół maska momentalnie przywraca włosom naturalny blask i elastyczność. Intensywnie odżywia, przywraca włosom miękkość już po pierwszym zastosowaniu.
 • 6,00 zł W magazynie
  Maska do włosów super silna - wzmocnienie, stymulacja wzrostuPRODUKT ZAWIERA  100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.Maska na bazie siedmiu uzdrawiających naturalnych składników intensywnie odżywia i nawilża skórę głowy, wzmacnia korzenie i stymuluje wzrost włosów. Działa efektywnie, nie obciąża włosów, przynosi odczucie świeżości i lekkości po umyciu.
 • 6,00 zł W magazynie
  Maska do włosów ekspresowa - regeneracyjnaPRODUKT ZAWIERA  100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.Maska szybko przywraca włosom elastyczność i zdrowy blask, nawilża i tonizuje skórę głowy. Naturalne oleje i ekstrakty ziół głęboko przenikają we włosy, odżywiają i chronią przed utratą wilgoci i wpływem negatywnych czynników otaczającego środowiska.
 • 21,00 zł aktualnie brak w magazynie
  aktualnie brak w magazynie
  Szampon do włosów zniszczonych (koncentrat).Szampon do włosów z wyciągiem ze szpiku końskiego, do włosów zniszczonych. Z "końską" siłą regeneruje i wygładza zniszczone włosy i odżywia skórę głowy. Włosy stają się miękkie i łatwe do ułożenia.  
 • 20,00 zł aktualnie brak w magazynie
  aktualnie brak w magazynie
  Szampon do włosów z solami mineralnymi z Morza Martwego. Zdrowa skóra głowy to piękne, zadbane włosy, lśniące i łatwe do ułożenia.
 • 21,00 zł aktualnie brak w magazynie
  aktualnie brak w magazynie
  Odżywka do włosów zniszczonych ( koncentrat ).Ekspert w pielęgnacji włosów zniszczonych, osłabionych, mających tendencje do wypadania.
 • 6,00 zł W magazynie
  Balsam do włosów - aktywator wzrostu.  PRODUKT ZAWIERA  100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.Balsam do włosów specjalny - aktywator wzrostu  - stworzony na bazie specjalnie dobranych ziół przeznaczonych do pielęgnacji osłabionych włosów. 
 • 6,00 zł W magazynie
  Balsam do włosów - odżywczo-regeneracyjnyPRODUKT ZAWIERA  100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.Balsam odżywczo regeneracyjny oparty jest na organicznych olejach, bogatych w mikroelementy i witaminy, nadaje się idealnie do intensywnej regeneracji suchych i osłabionych włosów. Nawilża i przywraca włosom naturalną siłę, zdrowy blask i elastyczność.
widok 19 - 27 z 31 szt.

Menu